We willen jullie heel erg bedanken voor een superreis. Alles was perfect geregeld in China, een hele goede organisatie daar en hele goede/fijne gidsen. We hebben alles kunnen doen wat we graag wilden en we hebben genoten. We waren eigenlijk heel erg verrast dat alles zo soepel verliep!
Achteraf gezien hadden we wel liever een dag extra in Chengdu en in Guangzhou gehad, maar dat is moeilijk inschatten van tevoren. Het enige minpuntje was reizen op 1 mei. De reis van Guangzhou naar Hailing Island heeft daardoor 7,5 uur i.p.v. 3,5 uur geduurd. Heel China stond in de file en Hailing Island leek wel Benidorm op z’n drukst. Gelukkig was na het na het weekend weer rustig.
Het was een goede mix van steden bezoeken, mooie dingen zien, een beetje ‘spoorloos’ en relaxen.
Hartelijke groet,
Monique Nagel
Wij kunnen u ook terugbellen om al uw vragen te beantwoorden. Laat uw gegevens achter en wij bellen u binnen 24 uur terug.
Wilt u meer informatie over onze reizen? Mail of bel ons of stuur een Whatsapp via de button op deze pagina.
M. info@lotustours.nl
T. 085 333 2920
U kunt ook het bel-me-terug formulier invullen en dan neemt Liliane of Marjolein z.s.m. contact met u op.