
Dag 1 – Aankomst Tunxi
U komt aan in het leuke stadje Tunxi , het verblijf is in een heel klein pittoresk sfeervol hotel. Tunxi is de uitvalsbasis voor bezoeken aan de Gele bergen en reizigers kunnen vanaf deze de bus of vervoer regelen naar de kabelbaan. Wij regelen alvast dat er voor dag 2 privé vervoer is geregeld. Geniet vanavond door een wandeling te maken langs de oude gebouwen en proef de sfeer van het oude China!
Dag 2- Huanghan met overnachting op de berg
Transfer naar de Huangshan, hier neemt u de kabelbaan naar de top van de berg en wandelt rustig en genietend van het prachtige uitzicht over de mistige bergen van het uitzicht. Deze avond overnacht u in een hotel op de top van de berg. U hoeft maar bagage voor 1 overnachting mee te nemen, uw overige bagage blijft in het hotel in Tunxi. Het is een zeer eenvoudige accommodatie maar de volgende ochtend heeft u de kans om vroeg op te staan en te genieten van een wonderlijke zonsopkomst, vergeet uw fototoestel niet!
Dag 3 – Huanghan / Tunxi
De hele dag genieten van de prachtige omgeving! Aan het eind van de middag wacht de chauffeur u op bij de parkeerplaats beneden aan de berg en wordt u terug naar het hotel in Tunxi gebracht. Na deze dagen van veel wandelen kunt u uitrusten en weer genieten van deze leuke oude en kleine stad.
Dag 4- Bezoek Hongcun en Xidi
Met de gids maakt u vandaag een excursie naar de oude stadjes Hongcun en Xidi. De twee traditionele dorpen Xidi en Hongcun zijn goed bewaarde niet-stedelijke nederzettingen. Xidi werd oorspronkelijk Xichuan (west rivier) genoemd, vanwege het water dat er doorheen stroomt. Het dorp ligt in een gebied omgeven door bergen. Hongcun werd in 1131 opgericht door Wang Wen, een generaal van de Han dynastie.
Dag 5- Volgende bestemming
u reist verder naar uw volgende bestemming.